XAVIER BLANCH. Vase.

XAVIER BLANCH. Vase.
2948007. XAVIER BLANCH. Vase.

Olie på lærred Signeret 65x54 cm.

Små skader og tab i billedlaget.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!
2948007. XAVIER BLANCH. Vase.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 251