KNIV, horn og læder, 20. århundrede.

294682. KNIV, horn og læder, 20. århundrede.

Skaft i horn, skede i læder. Top i messing, mærket "Einar". Klinge mærket KI Mora Sverige, længde 12,5 cm. Samlet længde 27 cm.

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let Brugsslitage.

Antal besøg: 1.418