GOLVUR, England, midten af det 19. århundrede.

294561. GOLVUR, England, midten af det 19. århundrede.

Etui af mahogni. Højde.

Ikke gennemgået. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Etui af mahogni. Højde.

Antal besøg: 1.186