DESK, England, anden halvdel af det 20. århundrede.

294552. DESK, England, anden halvdel af det 20. århundrede.

Blandede træsorter inklusive birk. Hurtsar med kasser på hjul. Længde 106, bredde 61, højde 81 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.188