SIGFRID SÖDERGREN. Figurscene, olie på Panel, signeret.

294477. SIGFRID SÖDERGREN. Figurscene, olie på Panel, signeret.

24,5 x 13 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Sigfrid Södergren (1920–2000)

Få foretaget en gratis vurdering!

24,5 x 13 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Sigfrid Södergren (1920–2000)

Antal besøg: 808