HÅNDPROTESE, 18/1900-tallet.

HÅNDPROTESE, 18/1900-tallet.
294409. HÅNDPROTESE, 18/1900-tallet.

Bevægelig tommelfinger. Samlet længde (ekskl. stropper) ca 35 cm.

Slitage, pletter, revner. Sandsynligvis mangler remmen til tommelfingergrebsfunktionen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.574