SKULPTUR, bronze. Dansende kvinde, senere casting efter Claire Jeanne Roberte Colinet. Signeret CL.JR. COLINET A7253.

294382. SKULPTUR, bronze. Dansende kvinde, senere casting efter Claire Jeanne Roberte Colinet. Signeret CL.JR. COLINET A7253.

Marmor sokkel.
Forseglet Fonderie Bords De Seine Totalhøjde 42,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Marmor sokkel.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 3.519