HÄTTA, Belgien, 1920'erne/30'erne.

294356. HÄTTA, Belgien, 1920'erne/30'erne.

Pyntet med pailletter.

Brugsslitage, enkelte pailletter mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pyntet med pailletter.

Antal besøg: 748