MICHAEL HASKETT. Farvelitografi, komposition, signeret, dateret 93.

2943437. MICHAEL HASKETT. Farvelitografi, komposition, signeret, dateret 93.

Épreuve d'artiste (EA) kunstnerprøve, kunstnereksemplar.
Billedstørrelse 35 x 23 cm.
Rammemål 50 x 40 cm.

Mindre slitage. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedstørrelse 35 x 23 cm.
Rammemål 50 x 40 cm.

Antal besøg: 334