TIN CAR, Schuco, Mercer 1225, Tyskland.

294325. TIN CAR, Schuco, Mercer 1225, Tyskland.

7 x 19 x 9 cm.

forlygte mangler, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

7 x 19 x 9 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.243