ANDERS HOL 1867 - 1956. TEGNING, signeret.

2942919. ANDERS HOL 1867 - 1956. TEGNING, signeret.

billedmål ca. 80,5 cm x 101 cm, rammemål ca. 99,5 cm x 120 cm.

Brugsslitage på ramme, hæld på tegningen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 723