ANDERS ÖSTERLIN. Litografi, nummereret 14/110, signeret.

294272. ANDERS ÖSTERLIN. Litografi, nummereret 14/110, signeret.

26 x 19 cm (billedstørrelse).

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Anders Österlin (1926–2011)

Få foretaget en gratis vurdering!

26 x 19 cm (billedstørrelse).

Kunstner/designer

Anders Österlin (1926–2011)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 839