VÆGTÆP "Birgit Nilsson", Louise Gezelius, 1971.

2941696. VÆGTÆP "Birgit Nilsson", Louise Gezelius, 1971.

Signeret L Gezelius, dateret 1971, ca 190x137 cm.

Skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skader.

Antal besøg: 705