JORGE CASTILLO. „Smuk og luften“.

2940969. JORGE CASTILLO. „Smuk og luften“.

Ætsning på papir Japan
Signeret, dateret 1972 og nummereret 24/30. Udgivet af Pantheon Presse (Rom) var det oprindeligt en del af suiten „Il Mondo di Garcia Lorca“.
77,5x57,5 cm.

Oxidation.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Ætsning på papir Japan
77,5x57,5 cm.

Oxidation.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 228