EN VINTAGE BLOMSTERPLUKER.

EN VINTAGE BLOMSTERPLUKER.
2940369. EN VINTAGE BLOMSTERPLUKER.

begyndelsen af ​​det 20. århundrede, af Adrien Brevets Dubois, med et langt bambusskaft med fingertræk i håndtaget, der gør det muligt for saksen at klippe, producenten stempel til håndtag, 134 cm lang.

bambus med split til siden, andre skrammer, ridser, mærker og slid i forhold til alder og brug. ikke garanteret komplet. Funktionel i skrivende stund, men funktionalitet er ikke garanteret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lawrences Wessex
Antal besøg: 488