DIGITALT SYSTEMKAMERA, A65, 2 objektiver, Sony ..

293812. DIGITALT SYSTEMKAMERA, A65, 2 objektiver, Sony ..

Objektiv 18-55 mm og 55-200.
Samt opladere.
I pap.
Mangler hukommelseskort.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Objektiv 18-55 mm og 55-200.
Samt opladere.
I pap.
Mangler hukommelseskort.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.098