PERE DANÉS BERGA. Landskab.

PERE DANÉS BERGA. Landskab.
2937981. PERE DANÉS BERGA. Landskab.

Akvarel på papir Signeret 29x38 cm.

I god stand. Stukeret og malet træramme. Ikke undersøgt uden for rammen.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 298