MAURITZ KARSTRÖM. "Guld cigarhus", olie på lærred, monogram signeret MK.

293792. MAURITZ KARSTRÖM. "Guld cigarhus", olie på lærred, monogram signeret MK.

55 x 46 cm, dateret på verso 1998.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Mauritz Karström (1962–2005)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Mauritz Karström (1962–2005)

Antal besøg: 4.639