MODEL BÅD. Djonk, teak, 20. århundrede.

2936984. MODEL BÅD. Djonk, teak, 20. århundrede.

Træ med tekstil sejl. Længde ca 80 cm / højde ca 75 cm / bredde ca 23 cm.

Delvist løse og ødelagte dele med slitage.
Ikke fuldt gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke fuldt gennemgået.

Antal besøg: 262