BOGERYLDE, TEAK 1950'erne/60'erne.

2936570. BOGERYLDE, TEAK 1950'erne/60'erne.

En reol i teaktræ fra 1950'erne/60'erne Højde ca 146 cm Bredde ca 104,5 cm Dybde ca 32 cm Fem hylder inklusive overdelen.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 393