LOFTSLAMPE, Tiffany stil, 20. århundrede, total højde ca. 75 cm.

293654. LOFTSLAMPE, Tiffany stil, 20. århundrede, total højde ca. 75 cm.

Polykrom indretning med påfugl.
'.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

'.

Brugsslitage.

Antal besøg: 715