HANS HEDBERG. Olie på Panel, signeret og dateret 46.

293630. HANS HEDBERG. Olie på Panel, signeret og dateret 46.

31,5 x 26,5 cm.

Mindre slitage og snavs.

Kunstner/designer

Hans Hedberg (1917–2007)

Få foretaget en gratis vurdering!

31,5 x 26,5 cm.

Mindre slitage og snavs.

Kunstner/designer

Hans Hedberg (1917–2007)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 951