Kommode, Art Deco, første halvdel af det 20. århundrede.

293584. Kommode, Art Deco, første halvdel af det 20. århundrede.

Med 4 skuffer.
Længde 76 cm.
Bredde 27 cm.
Højde 84,5 cm.

Brugsslitage, finerskader på midterkassen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med 4 skuffer.
Længde 76 cm.
Bredde 27 cm.
Højde 84,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 706