HOHNER ECHO ELITE HARMONICA, med etui, midten af ​​det 20. århundrede.

2935725. HOHNER ECHO ELITE HARMONICA, med etui, midten af ​​det 20. århundrede.

Harmonikaens længde: ca 17 cm.

Brugsslitage, plettet metal, ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.180