VÆGUR, nyrenæssance, 1800-/1900-tallet.

293478. VÆGUR, nyrenæssance, 1800-/1900-tallet.

Trækasse, sortfarvede detaljer/dekor, emaljesk urskive, romertal, højde 83 cm.

Slitage, ridser, mangler detaljer.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 972