HJØRNESKAB, folklore, dateret 1723.

293432. HJØRNESKAB, folklore, dateret 1723.

Længde 73, bredde 47, højde 89 cm.

Slidt, renoveret og suppleret.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 574