LOUIS VUITTON. Håndtaske, "Monogram Empreinte Leather Georges MM taske".

2934271. LOUIS VUITTON. Håndtaske, "Monogram Empreinte Leather Georges MM taske".

"Black Monogram Empreinte Leather Georges MM Bag", sort læder håndtaske med skulderrem, messing detaljer, mærket "® Louis Vuitton Paris made in Spain" To rum, et indvendigt med lynlås.
Datokode: UB3149, fremstillet i 2019.

Længde 33 cm, dybde 15 cm, højde 25 cm.

Navneskilt i læder mangler.
Ridser på messingdetaljer, ridser på spændet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Navneskilt i læder mangler.

Antal besøg: 1.077