GARDEROBE, Jugend, første fjerdedel af det 20. århundrede.

293417. GARDEROBE, Jugend, første fjerdedel af det 20. århundrede.

Udskåret dekoration med æble.
Ca. længde 81, bredde 48, højde 184 cm.

Brugsslitage.
Nøglen er tapet under skabet.
Skuffe låst.
Trækhåndtag mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Udskåret dekoration med æble.

Brugsslitage.
Nøglen er tapet under skabet.
Skuffe låst.
Trækhåndtag mangler.

Antal besøg: 739