EVERT TAUBE. tegning, signeret og dateret 1914.

293399. EVERT TAUBE. tegning, signeret og dateret 1914.

Figurer. 23x15.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Evert Taube (1890–1976)

Få foretaget en gratis vurdering!

Figurer. 23x15.

Kunstner/designer

Evert Taube (1890–1976)

Antal besøg: 3.090