GÖSTA NORDBLAD. De nøgenbadere. Olie på lærred. Signeret Nordblad.

29332. GÖSTA NORDBLAD. De nøgenbadere. Olie på lærred. Signeret Nordblad.

116 x 81 cm Udstillet på Det Kongelige Akademi for Frie Kunstnere 1946. Mindeudstilling Gösta Nordblad. nr. 132.

Mindre lærredsskader i øverste venstre hjørne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.864