ARMANDUR OG LOMMEUR, 12 dele, inklusive Certina.

293316. ARMANDUR OG LOMMEUR, 12 dele, inklusive Certina.

Certina, Temps d'Or, Svalan og flere.

Skader/slitage. Nogle mangler armbånd. Rapport. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 989