SKULPTUR OG SKÅL, krystal, 5 dele, bl.a. Orrefors.

293304. SKULPTUR OG SKÅL, krystal, 5 dele, bl.a. Orrefors.

Skål, Orrefors, højde 10 cm, diameter ca 23 cm.
Skål, signeret Edenfalk, Skruf, højde 11,5 cm, diameter 19 cm.
Skulptur, Kosta, højde 12 cm.
Skål, Orrefors, højde 5 cm.
Skål, Orrefors, højde 9,5 cm.

Brugsslitage.
Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skulptur, Kosta, højde 12 cm.
Skål, Orrefors, højde 5 cm.
Skål, Orrefors, højde 9,5 cm.

Brugsslitage.
Rapport.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 714