VAS, glas, Sven Palmqvist Orrefors, 1900-tallet.

293302. VAS, glas, Sven Palmqvist Orrefors, 1900-tallet.

Udsmykning af kvinde, højde ca 23,5 cm.

Slitage, mindre ridser, datogravering 23/7-1951.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 523