8 tallerkener, mærket Strömdalens Restaurang.
2 proptrækkere.
2 hætteåbnere.
2 kofjedre, 18/1900 tallet.
3 plader, nysølv.
2 dåseskåle.
Medalje, For Sverige, signeret Erik Lindberg, 1900(?), sandsynligvis sølv, sat i en masur-træsokkel.
Pung.
Glasskærer.
Snusdåse, messing.
Tin krus.
Æske, nysølv, graveret med Stockholms Rådhus.
Skål, nysølv.
Snipe, nysølv.
Brugsslitage, skade, ikke gennemgået.