SOFA, kolonistil, og to stole, foldbar.

2932408. SOFA, kolonistil, og to stole, foldbar.

Totalhøjde ca 86 cm Total bredde ca 130 cm Siddehøjde ca 40 cm Stol Højde ca 80 cm Bredde ca 52 cm Dybde ca 50 cm Siddehøjde ca 38 cm.

Brugsslitage.ridser og mærker.

Tema

Ekensholms Castle

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Ekensholms Castle

Antal besøg: 915