LARS NORDSTRÖM. OLIE PÅ LÆRD, signeret.

2931948. LARS NORDSTRÖM. OLIE PÅ LÆRD, signeret.

Billedmål: ca 49x60cm.
Rammemål: ca 64x74,5cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål: ca 49x60cm.
Rammemål: ca 64x74,5cm.

Brugstilstand.

Antal besøg: 379