LYNESTAKER, et par, messing, Jens Quistgaard, Danmark, 1950/60'erne.

293122. LYNESTAKER, et par, messing, Jens Quistgaard, Danmark, 1950/60'erne.

Stemplet dansk design Danmark JHQ.
Højde 23,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 23,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.259