SENGE/ Sideboard.

SENGE/ Sideboard.
2930164. SENGE/ Sideboard.

Højde ca 56 cm Bredde ca 55 cm Dybde ca 40 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!
2930164. SENGE/ Sideboard.

Antal besøg: 418