HUANG (20. JHD., CHINA). "Fu-Ming" (The Happy Wave).

293007. HUANG (20. JHD., CHINA). "Fu-Ming" (The Happy Wave).

Akvarel på rispapir, indskrevet øverst til højre, stemplet signatur nederst til venstre, under glas, indrammet, 55 x 80 cm.

uden fejl.

Få foretaget en gratis vurdering!

uden fejl.

Auktionshaus J. Weiner
Antal besøg: 934