EN DAME SØLV COMPACT OG EN SØLV COLIBRI BORD LIGHTER.

2929775. EN DAME SØLV COMPACT OG EN SØLV COLIBRI BORD LIGHTER.

kompakten med motordrejet dekoration, stemplet til Birmingham 1941, lighteren til Birmingham 1968, 7 cm høj.

Kompakt fin, ridser til lettere.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 325