GLASOBJEKTER, 4 stk, Göte Augustsson/Erik Höglund.

2929515. GLASOBJEKTER, 4 stk, Göte Augustsson/Erik Höglund.

Skål kobolt diameter 21,5 cm.
Vase kobolt højde 22 cm.
Vase grøn højde 8 cm.
Askebæger brun Erik Höglund Boda diameter 7 cm.

Mindre slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skål kobolt diameter 21,5 cm.
Vase kobolt højde 22 cm.
Vase grøn højde 8 cm.

Mindre slitage, ridser.

Antal besøg: 382