REOLSYSTEM, snormodel, fyrretræ, 1900-tallet.

292884. REOLSYSTEM, snormodel, fyrretræ, 1900-tallet.

3+3 hylder, 2+2 gavler, mål på hylderne: ca 39x30 hhv. 78x30 cm, gavlenes højde 102 el 76 cm.

Slitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 847