PLADER, messing, 15 stk., anden halvdel af det 20. århundrede.

292796. PLADER, messing, 15 stk., anden halvdel af det 20. århundrede.

28 x 28 cm.

Brugsslitage.
Ridser, mærker og enkelte buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

28 x 28 cm.

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 505