INGEGERD RÅMAN. Skål, glas, Johansfors, sign.

292708. INGEGERD RÅMAN. Skål, glas, Johansfors, sign.

Højde 17 cm.
Diameter 20,5 cm.

Meget let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 17 cm.
Diameter 20,5 cm.

Meget let Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.326