GESCHA. "Imperator", model 750, Transparent Motor.

2925994. GESCHA. "Imperator", model 750, Transparent Motor.

I original emballage.
Længde 23 cm.

ikke gennemgået/funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydet, lejlighedsvis slitage, farvetab, forstærkning med lim. Figur mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

I original emballage.
Længde 23 cm.

Antal besøg: 721