SAFABORD og LAMPEBORD, et par, 1900-tallet.

292472. SAFABORD og LAMPEBORD, et par, 1900-tallet.

Sofabord længde 130 cm, bredde 64 cm, højde 56 cm.
2 lampeborde længde 60 cm, 40 cm, højde 52 cm hver.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 688