NATSBORD med marmorplade, 20. århundrede.

292394. NATSBORD med marmorplade, 20. århundrede.

Højde 77 cm, bredde 40 cm, dybde 40 cm.

Lille Kantstødt på kanten af stenpladen, ellers Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.172