IVAN HUMBLA. Olie på Panel, signeret og dateret -53.

292377. IVAN HUMBLA. Olie på Panel, signeret og dateret -53.

Kystbillede med edderfugle.
Ca. 40x54 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kystbillede med edderfugle.
Ca. 40x54 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 873