PLATEAFSPILLER, bærbar, Luxor Skantic.

2922778. PLATEAFSPILLER, bærbar, Luxor Skantic.

Type 414071, 16-33-45-78 o/min.
Længde ca 33 cm, bredde ca 24,5 cm, højde ca 15 cm.

Slitage fra brug og alder. Ledningen mangler.
Ikke testet, funktionsgaranti kan ikke gives.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 445