LEGO, bl.a. 8845.

LEGO, bl.a. 8845.
2922470. LEGO, bl.a. 8845.

Lego "8845" i original æske. Lego "6021". Lego "6030". Forskellige mærkelige lego stykker.

Overfladeslitage. Ridser og mærker. Ikke gennemgået, stykker kan mangle.

Få foretaget en gratis vurdering!
2922470. LEGO, bl.a. 8845.

Antal besøg: 463